pergjigjuni te gjithe

pergjigjuni te gjithe

jam ne nje lidhje me nje djale eshte lidhja ime e pare, problemin qe e kom me kete djalin osht se po nervozohet shum shpejt, per gjana shum te vogla, pastaj te un po ndikojn shum keq se po e merzis shum veten po lendona, p.sh sot na folum gjithmon me kamer , kurse sot u vonova pak me thirr se pata musafir i tregova , pastaj kur shkun tentova me thirr nuk ma qelke i shkruva smi lexojke e thirra me pare pastaj veq ma boni po flej tung i thash hin veq pak me kamer tha jo spo du me hi se po flej ma boni tung edhe ma msheli, un e du shum ata edhe pe kuptoj qe po nervozohet po spo di qysh me vepru un qe aj kur bon qeshtu mos me u merzit un mos me marr qekaq shum ngat zemres, se e di qe edhe aj me don se nen stop me thot po kur bohet nevoz qeshtu reagon nuk me shkrun largohet deri te neserit pres nje kshill nga ju se po ndihna shum keq sa here ndodh keshtu

         

3 komente për “pergjigjuni te gjithe”

 1. tinkerbell says:

  e nderuar

  Paske harruar me cek moshen sipas diskutimeve qe po i bejshit po duket qe i keni 16-17 vjeq . Ne moshe te re nuk e kuptoni aq mire edhe lidhjen keshtu qe duhet te bisedoni dhe te pjekeni se bashku per te kaluar kete qe sjane as sfida jane budallaqe te momentit jeta eshte e bukur jetone nuk ja vlen se qele ma qele . Peace And Love.

 2. Anonymous says:

  24 vjeqar jemi

 3. Bella says:

  Pershendetje edhe un e kam te njejtin problem vetem se mua ma Ben bllok gjithmon hahahhaha shijoje jeten Zemer nese esht fati yt nuk ta merr askush mos I jep vetes stres per mendimin Tim nuk ja vlen ta shkaterrosh veten per asnje Ai qe te don nuk te lendon kshtu qe jetoje jeten edhe nese nuk esht fati yt.
  Ky esht mendimi im zemer

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: