Pergjigje??

Pergjigje??

Kam ber kt postim po sm keni kthyer pergjigje per medikamentin Oligobs procrea m t cilin ma rekomandoi doktori?
A keni njohuri per kete jep efekt ?

Pershendetje jam nj djal 21 vjec dhe kam probleme me ereksionin,nuk me rri komplet i fort…jam vizituar kam ber analizat e gjakut dhe eko
Ne eko me doli cdo gj normale…te analizat e gjakut m doli SHBG e lart
Doktori m tha t marr nj medilament q quhet Oligobs Procrea m
Kerkova n internet per kete medikament dhe thoshte q perdoret per infertilitetin,nuk ka info nqs ndihmon n ereksion

A mund t m thoni a perdoret ky medikament per problemin q un kam apo doktori ja ka fut kot

         

3 komente për “Pergjigje??”

 1. Dr. spec. Violeta Hyseni - Mjekesise interne/Kardiologji says:

  Përshëndetje,
  Oligobs procrea jane tableta multivitamin me omega 3 (shtese ushqimore). Nëse je i shqetësuar per përdorimin e tij mos e merr.

  1. Xxx says:

   Dua t di a ndihmon n probleme me ereksionin apo jo

   1. admin says:

    Pershendetje,
    Faleminderit qe na keni shkruar.
    Per te marre pergjigje ne pyetjen tuaj, duhet te shkruani tek rubrika “Pyetje e re” e jo ne koment, pasi vetem ne kete menyre pyetja do ti dergohet ekspertit perkates.
    Gjitha te mirat,
    Stafi Nukjevet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: