Per shkelzen elezaj

Per shkelzen elezaj

Pershendetje doktor
Kam ber nj lajmerim ku thoja q kam probleme me ereksionin dhe q bera disa analiza per hipogonadizem dhe dolen ne rregull….pra nuk kam hipogonadizem

Cfar problemi mund tkem?

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: