per shendetin

per shendetin

Pershendetje stafi, jam nje person 52 vjec dhe kam nje problem po bohen nja dy vite qe sa here ngrihem ne mengjes me ngacmon fyti sikur kam dicka kollitem dhe me dalin pak sekrecione te bardha disa here po keshtu dhe gjate dites kolle nuk kam as dhimje une punoj qe prej 30 vitesh bojaxhi mos e kam nga puna ,kam bo radioskopi me perpara ka dal mire ,ju lutem me thoni nje mjek qe te shkoj te boj kontroll.po pres pergjigje ju faleminderit.respekte:-)

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: