per seks

per seks

pershendetje
ju luten si mundeni te me ndimoni
kam problem derdhejen shum te shpejt mund te them qe edhe qe 30 sekonda dhe derdhem.
eshte e njejta si ne te paren si ne te dyten

         

Një koment për “per seks”

 1. Pershendetje dhe faleminderit qe na ke shkruar.
  Un po ti jap edhe disa keshilla praktike. Gjate marredhenies kur ju e keni ndjenjen e ejakulimit duhet ta nderpret seksin deri sa te qetesohet pak dhe e shtrengon koken e penisit, pret rreth nje minut dhe pastaj vazhdon perseri dhe kur ta kete ndjenjen e ejakulimit e nderpret perseri dhe pas nje kohe do te ushtrohet me e zgjat kohen e ejakulimit. Kjo duhet te perseritet 3-4x gjate marredhenies, dy here ne jave dhe me kohe do ta fiton ndjenjen e kontrollimit te ejakulimit.
  Kjo kerkon kohe dhe nese nuk permisoheni duhet te trajtoheni me medikamente te cilat jepen vetem nga mjeku pas vizites.
  Uroj te ju kem ndihmuar
  Gjithe te mirat,
  Dr. Shkelzeni

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: