Per mesteracionet

Per mesteracionet

1jav me heret se eshte dashur te me vin mesteracionet kam pasur mesteracione te kafta dy dit pastanaj kur me ka ardhur koha per te me ardhur mesteravionet po me vin vetem kaft nga pak a bene te di arsyen perse se asnjeher me heret nuk me ka ndodhur.Faleminderit nese mund te me pergjigjeni

         

2 komente për “Per mesteracionet”

  1. Anonymous says:

    Dhe desha te shtoj se po kom dhimbje tbarkut edhe gjat kohes kur mkan ardh mesteracionet kaft pp edhe tasht gjdo dit po kom dhimbje tbarkut

  2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Po më vie keq por pa egzaminim nuk mundemi asgjë te ju skjarojme,sepse na nevoitet ta dimë shkakun e këso lloj gjakederdhjeve.Prandaj vizito Gjinekologun/ Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: