Per gjenekologun

Per gjenekologun

Pershendetje I nderuar gjenekologe.Une jam ne javen e 6 te shtatzanis dhe kam dhimbje barku dhe mezi vazhdimisht por me nderprerje gjate dites.Nga vizita qe bera me tha eshte cdo gje ne rregull por me shkruajti disa ampula we vendosen ne vagin per te qetesuar dhimbjet sepse Nuk eshte mire ti kesh keto dhimbje me tha mjekut..A Jane normale keto dhimbje ? A eshte per shkak te zmadhimit te mitres.Dhimbjet Jane te njejta si ato te ciklit menstrual.flm.

         

Një koment për “Per gjenekologun”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Zakonisht këto dhimbje vinë nga rritja e mitres,dhe miren si normale.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: