This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Sun Jul 12 7:10:56 2020 / +0000 GMT

Per friken dhe ankthin


Pershendetje,
Jam nje vajze 23 vjec, dhe po bej koh mos me thene vite qe kam disa fiksime ne koke, me perpara kisha fiksime sikur do me ndodhte dicka e keqe, semureshin te afermit e mi dhe me dukej sikur do semuresha dhe une, mendoja ss kisha dhe une te njejtat semundje si dikush tjeter, ndonjeher mendoja se do vdisja, dhe nuk e dija se nga me buronin keto mendime shume negative, fiksohesha shum keq pas cdogjeje negative dhe besoja se e kisha dhe une.
Kam 1 vit e ca qe me kap si frike dhe ankth saqe kam frike te dal dhe nga shtepia sepse me duket sikur do humb rrugen dhe sdo e gjej me, me ngushtohet truri aq shume saqe nuk arrij ta kontrolloj dot, ka raste jam ne rruge dhe behem shum keq, me duket ku jam keshtu, ku po shkoj, sikur humb ekuilibrin.
Kam bere shum analiza dhe eko dhe mkan dale mire.
Ju lutem me ndihmoni cfare kam keshtu?
Pres pergjigjen tuaj.
Post date: 2020-06-29 09:23:09
Post date GMT: 2020-06-29 09:23:09
Post modified date: 2020-06-29 09:23:09
Post modified date GMT: 2020-06-29 09:23:09
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com