per dr.Premtim Gojanin

per dr.Premtim Gojanin

pershendetje, deshta me bo nje pytje per Premtim Gojanin, doktor kisha nje kontroll gjinekologjike te nje mjeke specialiste ( gjinekologe) per nje problem tjeter, por ajo me pyeti, nese kam pas marredhenie per te me kontrolluar me metoda tjera, thash se kam pas vetem nje here, e pyeta nese mund te me kontrollonte per te pare hymenin, a eshte qare plotesisht, pasi me kontrolloj me tha se dukesh se nuk ke pasur kontakt seksual se i ke ende karnikulat ( kalikulat). a kishin me qene keto kalikulat nje deshmi se nuk kam pas marredhenie pas prishjes se virgjeris, nese mundesh me spjegu, ju flm.

         

Një koment për “per dr.Premtim Gojanin”

 1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  Pershendetje Lisa,

  Nese kjo eshte aq e rendesishme per ty, qe te keshe nje mendim te sigurte per himenin dhe dëmtimet e saj eventuale, kete mund te merrni ne Institutin e Mjekësisë ligjore.
  Duke marre parasysh moshen tuaj, ju sygjeroj te reflektoni ne rendesine qe e keni fokusuar te ceshtja e virgjerise.
  Gjithe te mirat,
  Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: