penisi

penisi

Pershendetje doktorr. Kam disa kohe qe ne organin tim gjenital (penis) me kane dale disa kokrra te vogla si (neise) i themi ne nga zona jone. jane si kokrra neper te gjithe penisin. mos ndoshta jan krijuar dhe nga brisku?

         

Një koment për “penisi”

 1. admin says:

  Perrshendetje dhe faleminderit qe na ke shkruar.
  Semundjet e lekures pergjithesisht dhe sidomos ato ne penis jane ndryshime jospecifike, qe fillimisht kerkojne diagnostikim te sakt per tu sheruar me sukses. Disa ndryshime te lekures se penisit eshte veshtire te pershkruhen me fjale por duhet te shihen me sy dhe ju duhet te spjegoni qe sa kohe u jane paraqitur, a jane te forta apo te buta, a po ju kruhen dhe a po ndryshojne ngjyre.
  Prandaj dhe ju sugjerojme te beni nje vizite te mjeku dermatolog ose Urolog per ti pare ato nga afer.
  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: