Penisi

Penisi

Pershendetje jan 19 vjet dhe kam probleme me lekuren e penisit kom dhmbje dhe m vjent t urinoj shpesh lekuren te koka penisit e kam t vrar dhe n disa pjes t skuqur pres ndonje sugjerim ore juve ju falemiderit.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: