Penis jo i drejt

Penis jo i drejt

Jam 20 vjec dhe penisi im nuk esht i drejt por i harkuar majtas…mbaj mend q i vogel e kam pas keshtu edhe pse tani e kam akoma mshum t harkuar
Nuk kam as dhimbje as probleme n ereksion
Ka ndonj problem?

         

Një koment për “Penis jo i drejt”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Penisi i lakuar apo siq quhet ne gjuhen shkencore Curvatio penis, eshte nje anomali e organit gjenital mashkullor qe mund te jete e lindur apo e fituar. Ne baze te pershkrimit tuaj kuptojme qe behet fjale per anomali te lindur. Nese lakimi eshte shume i shprehur lakesa mund te ju pengon gjate marredhenieve seksuale, e poashtu penisi vie duke u lakuar dhe shkurtuar, per qaresye ju kisha keshilluar qe sa me shpejte te paraqiteni per vizite te Urologu i cili do te ju keshilloj se a duhet te operoheni apo jo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: