This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Sat Mar 23 1:05:39 2019 / +0000 GMT

panik ankth


Pershendetje jam ne nje gjendje shum tkeqe qdo dit jam nne nje lloj paniku sdi sjam i qet kryt me vlon mdoket qe po qmendem kjo ka fillu para 5 muajve kur fillova te lexoj nei nternet per smundje te ndryshme shkojsha te mjeku mthojshin ski sen po smujshin mem bind qe skam smundje dhe fillov te dridhem te sillem neper dhom smujsha mu qetsu as me hanger buk as me pi hiq as me nejt me kerkon e kisha ni ndjenj qe po shkoj drejt qmenduris bile spata flejt ne shtepi at nat prej frikes se p oqemndem e sdojsha mem pa tfamiljes nat gjendje kam shku te psikiateri mka jep xaanax 25 zalasta flouxetin mkan kthy gjendje normale jam qetsu por mbas 4 muajve mu kthy prap panika qysh jam kan tu nejt nshpi mu dasht me dal smujsh me duru ma kekron as mjekun mme thirr ntel smujsha pi panikes tmadhe ndjenja qe po qmenda shkova te psikatri mdha paraxotin 20 mg edhe rivotril tash jam pak ma i qqetsuar por sjam ne gjendje tmir jam shum nervoz kryt e renuar gjendja shpirtorore sosht e mir ndjej diqka tkeqe nuk e di pse un i kam kushtet shum tmira kurgja sum mungon pse tvij te kjo gjendje mengjes sdua ta shof askend meniher shkoj fitnes po as aty spo mundem mo se pom hup diqysh sikur p odal pi reealiteti pom hup perqndrimi ndjej lodhje pergjumje qka me ba
Post date: 2018-05-16 13:47:16
Post date GMT: 2018-05-16 13:47:16
Post modified date: 2018-05-16 13:47:16
Post modified date GMT: 2018-05-16 13:47:16
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com