Pa fat

Pa fat

Pershendetje besoj se ja kaloni mir.
Desha te shprehem per nje gje qe me shqeteson dhe nuk e kam diskutuar fare me askend kete teme por e kam mbajtur brenda vetes sime, pse nuk po kom fat n dashni nuk me duan vajzat apo qfar osht problemi nuk mundem qe ta gjej as vetem a jomune gabim ndonje sen apo thjesht nuk kam fat ju shkruaj vajzave disa ma kthejn dhe disa jo disa ma kthejn memendjemadhesi me disa foli por nuk di nuk me duan nuk di te bej muhabet apo nuk e di qfar esht problemi ketu me duket vetja se jam i keq qe nuk me duan apo nuk di te shkruaj te bej muhabet asnje vajzenuk interesohet per mua si psh me shokt e mi te gjith flasin per femra te gjith kan nafak por un jo me duket vetja budalla i prapambetur dhe pastaj fillojn dhe qeshin me mua me bejn te paditur por osht dhe nje problem se nuk di qfar te flas me vazja pasiqe nuk me ka hasur qe te bisedoj me femra shum me duket vetja analfabet ne rregull e pranoj e mbaj veten time ne rregull e te pastert por problemi osht ky pse nuk me duan, dua te ndryshoj te behem tjeter njeri por smundem sdi si tja bej nuk di nga te ja filloj por me nje an me duket vetja ne rregull nuk jam nje njeri mendjemadh nuk i bej keq askujt jam njeri i but i ndershem ndonjher e mendoj dhe pajtohem me fjalen qdo njeri i mir vuan.
Kur dal me shoket e mi te gjith shkruajn me femra por un jo dijn te bejn muhabet por un jo, ju shkruaj ma kthejn bisedojm normal nuk zgjat pak me bllokojn ose nuk mi kthejn me nuk ju them asnje fjal te keqe por nuk e kuptoj pse bena nervoz me hup vullneti per gjithqka kam vetem mendime negative ne kok mendoj te mirrem me diqka te keqe qfardo qofte vetem qe te ket fitim te madh ne te e te bej para shum dhe le te me duan. Ju lutem me japni nje keshill si tja bej qe te me duan femrat dhe si te bisedoj me to sepse ky send po ma hup vullnetin per gjithqka si per studime si per gjithqka po membyll ne vete sepse kete tem per se pari her me ju po e diskutoj shpresoj qe te me jepni nje keshill te drejtperdrejt. Ju faleminderit shum per mirkuptim.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: