orientimi seksual

orientimi seksual

Pershendetje,jam lesbike dhe familja ime nuk din gje dhe as nuk do tme kuptojne ,dua te ju tregoj qe te mund te jetoj jeten time por e di se kurre sdo te me pranojne,cila eshte keshilla juaj per kete gje .

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: