Organi gjenital

Organi gjenital

Prsh ,jam nje djal 25 vjeqar jam i martuar qe 8 muaj , kam problem me organin gjenital nuk mund te beje marredhenje ngase prishem per 2 3 sekonda akoma pa filluar . Besoj qe kjo ndodh si pasoje qe perpara kam masturbuar teper dhe tani eshte bere shprehi te prishem teper shpejt bisedoj me parteneren qetsohem por e kot
Qfar me rekomandon per kete

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: