nuk e di qka me bo

nuk e di qka me bo

nuk po di qka me bo ..:(jom en lidhje me ni djal ama ai jeton me ni qytet tjeter ….po problemi asht qe po menoi teper per ni djal en qytetin ku jetoi … kom fol me to kom nejt me to ama ma teper sen skemi pas … spo muj me nejt pa menu per to …dal edhe gjethmon kchyri mos pi shoh .. spo di qka me bo en kit rast :(nese keni mundsi mem ndimu shum flm 🙂

         

5 komente për “nuk e di qka me bo”

 1. Mr. Sci. Dr. Shukrie Statovci - Psikiatre says:

  Dona nga ajo qe keni shkruar kuptova se ju jeni ne lidhje me nje djale nga nje qytet tjeter por keni filluar te mendoni me teper per nje tjeter djale qe jeton ne qytetin tend.Ndonjehere gjerat shkojne me ndryshe se qe duam apo mendojme por mendoj se do te ishte mire te shikoni situaten ne te cilen gjendeni. Te pyesni veteveten se a deshironi te jeni me ate qe jeni ne lidhje apo me ate qe jeton ne qytetin tend duke analizuar se cili te pershtatet me shume apo cili i ploteson kerkesat e tua me teper.

 2. Phd. Can. Kaltrina Kelmendi - Psikologe says:

  Tung Dona,

  Sa po e kuptoj prej asaj q�« po thua �«sht�« se je n�« lidhje m�« nj�« person, por n�« t�« njet�«n koh�« po t�« p�«lqen dikush tjet�«r me t�« cilin ti po e kalon t�«r�« koh�«n dhe madje edhe po t�« mungon. Vet�« fakti q�« ju po na shkruani p�«r k�«t�« c�«shtje, po na b�«n�« me dije q�« ju nuk po ndiheni e qet�« dhe rahat p�«r at�« se si po veproni. Prandaj, n�« myr�« q�« t�« kthehni rahatin�« tuaj ju ftoje t�« mendoni p�«r at�« se si do t�« duhej t�« veproni n�« k�«t�« rast? Sipas jush cka do t�« duhet t�« b�«ni q�« t�« ndiheni rahat me veten tuaj? Pres sygjerimet tuaja?

 3. Koment nga të tjerët says:

  mir e skjaron ket problem si e ki ti . por ti ki mendjen edhe duhesh me kan e vendost . me 2 lug nuk mundesh me hanger assnje her . me ndrru nuk ban hiq . por une te kisha than ma mir mbaje ata si e ki se si ata si po te pelqen . ki me pas jeten me te lumtur me ata si e ki se si me ata si po te pelqen atu ne qytet si e ki . nuk don me than kurgja si jeni larg ju . vjen koha do jeni gjithmon ne shtrat me se afrmi . ato si e ke ne qytet tani e ke ne qytet por dikur e ke ne gyrbet , rn

 4. Koment nga të tjerët says:

  `kurr mos e le njerin qee e don per ata qe tpelqen, se aj qe tpelqen ni dit ka met lon per dikon qe e don`

 5. Koment nga të tjerët says:

  se po e du kshtu kurgjo spo shkon apo ndoshta e ka vrejt ai e tash po lun me ndjenjat e mia spo di qka me bo prandaj kerkova ndim nga ju mendova se do te me ndimoni disi

Leave a Reply to Phd. Can. Kaltrina Kelmendi - Psikologe Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: