Nuk po me le te qete anlthi

Nuk po me le te qete anlthi

Jam nje djale 19 vjec do doja qe ti shprehesha dikujt qe vuan si mua nga ankthi dhe ataku i panikut nuk jam fare i qete po mprishet jeta kam 1 vit qe vuaj nga kjo gjendje jam dyll i verdhe kulloj ne djerse smarr dot fryme thelle…kush do ndonje ti shprehemi njeri tjetrit te me kontaktoje ne email  ju lutem stafi mos e fshini emailin sepse nk e kam problem le tshkruaje kush t doje ti shprehemi njeri tjetrit sepse ashtu ndihemi me mire

         

3 komente për “Nuk po me le te qete anlthi”

 1. admin says:

  Pershendetje i dashur,

  Te falenderojme qe na ke shkruar. Na vjen keq po eshte kunder rregullave te faqes tone, shfaqja e gjerave personale dhe qe demtojne anonimitetin e perdoruesve tane.
  Duke qene se faqja eshte publike, kushdo mund te komentoje ketu, dhe te ndihmoni njeri-tjetrin edhe ne kete forme, pervec ndihmes se eskpertit.

  Te urojme gjite te mirat,
  Stafi i Nuk Je Vet

  1. Loli says:

   Pershendetje edhe une e kam te njejtin problem jam 20 vjec me eshte shfaqur para 1 jave smund te mbushem dot thelle me fryme dhe me vjen ne mend qe do te vdes dhe them me vete si do te vdes larg familjes sepse jam jasht shtetit dhe sec me krijohet ne fyt dicka qe me pengon frymemarrjen pastaj me hiqet sikur ska gje sedi cfare eshte as une jam duke hulumtuar por spo e gjej dot te shpresojme qe Zoti te na ndihmoje.

 2. mira says:

  Pershendetje admin. Dua te them se edhe une kam vusjtur shume nga ankthi. Tani jam me mire me ndihmen e nje doze fare te Vogel ilace dhe me shpres te Zoti. A e ke vu re se ankthi vjen nga mendimet.Pikerisht ato mendime qe ne na duken se po ndollin ne realitet na bejn me ankthin e panik atak. E une Dua te pyes cfare mendon se te trem aq shume. E thom nga perv Ojai ime. Prandaj thuj mendimi qe te jepnje ankth qofte edhe ketu shprehu se te ndihmon shume . Te uroj te shkuara dhe shprehu shprehu po tash perverts. Shkruaj ketu .Gjithe tmirat

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: