Nuk mind te humbas virgjerin

Nuk mind te humbas virgjerin

Pershendetje doja te me ndihmoni dikush te pyetjen time ju lutem.Jam nje vajz 22vjeqe e fejuar, kemi provuar disa her te kryejm mardhenjen me burrin tim por ka qen e pa mundur pasi un kam shum dhimbje te mdhaja,Kam provuar disa her ,Nuk Kam pasur gjakderdhje pasi pentrimin nuk osht bo I plot per shkak te dhimbjes .desha tju pyes nese egziston mundsia e ndonje menyre per lehtsimin e ktij procesi.

         

7 komente për “Nuk mind te humbas virgjerin”

 1. Arta says:

  E dashur dhe un kam pas te njetin prb ama e kam kalu perdorni kondom lubrifikant ose lyeni penisin me lubrifikan ose peshtyne shum dhe te jesh e eksituar shum e lagur relaksohu rri shlire provoni nga pak nga pak per qdo dite edhe besoj e kaloni.

  1. Suhejla says:

   Faleminderit shum e dashur do e Kem parasysh kshillen tane.te pershendes

 2. Anonymous says:

  Pershendetje, edhe une kam te njejtin problem sikur ti. Dhe besoj qe ngadal do ta tejkalojme. Gjinekologu me ka dhene kete mastin : Xylocream, mtha me ly 20 min oara se me u mundu me pas penetrim, nfarmaci mthane vetem pjesen siper asesi mos e lyj brenda, provoje ndoshta te ndihmon

  1. Suhejla says:

   Faleminderit shum

  2. Anonymous says:

   Dhe une njejt kam kete problem, ky masti a gjendet ne kosove ? Dhe a ka ndiku te ti pozitivisht?!

 3. Anonymous says:

  Mastin e kam ble ne Kosove po ende nuk kom pas sukses ne penetrim ama po kom ma pak dhimbje pasi po e perdori mastin po pi nje gote vere shpresoj se shpejti ta kaloj edhe kete barrieren e fundit

 4. Ela1 says:

  Pershendetje virgjeria eshte ceshtje e nderlikuar pak por nese ti vazhdon te kesh mardhenje cdo dit e nga pak beso se vjen nje dit ku ti do kerkosh ta them se kam hequr vet deri sa u bera mir sepse dhimbjet qe kisha thoja sdo e bej me kurr por me kalimin e kohws do mesohesh dhe do ndjesh ate qe te gjith e ndjejm te pershendes

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: