nuk je vet

nuk je vet

Pershendetje. Kam nje pyetje ju lutem mu pergjigjni. Un tentoj te mbes shtatzane qe nje muaj mirpo muajin e kaluar nuk mbeta me erdhen mestracionet por tani ket muaj me kan ardhur 2jav perpara kohes se mestracioneve jo e njejta gjakderdhje por me pak ne fillim vetem disa pika gjaku pastaj pakkkezz me shum sepse kete jav kisha kohen e ovulacionit dhe prandaj ndodhi kjo gjakderdhje dhe dua te di nese i ka ndodhur ndokujt kjo gje dhe a ka mundesi te jem shtatzan a po ska mundesi

         

Një koment për “nuk je vet”

  1. admin says:

    Pershendetje e dashur dhe faliminderit qe na ke shkruar.

    Lidhur me pyetjen tende, duhet te besh nje vizite tek gjinekologu, pasi vetem me egzaminim fizik dhe me konsulte me gjinekologun do marresh infomracionet e sakta.
    Te deshirojme githe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: