This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Mon Oct 26 4:34:15 2020 / +0000 GMT

nuk je vetPershendetje. Deshta me ba nje pytje. Kam gati nje muaj qe tentoj te mbes shtatzane dhe pyetja eshte se a me lejohet te perdori qaj te gjelbert per te ren ne peshe ne kete kohe qe tentoj te mbes shtatzane a mund te me bej dem diqka ?? Flm

 

 


Post date: 2020-09-07 05:55:56
Post date GMT: 2020-09-07 05:55:56
Post modified date: 2020-09-07 05:55:56
Post modified date GMT: 2020-09-07 05:55:56

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com