nuk je vet

nuk je vet

Pershendetje. Deshta me ba nje pytje. Kam gati nje muaj qe tentoj te mbes shtatzane dhe pyetja eshte se a me lejohet te perdori qaj te gjelbert per te ren ne peshe ne kete kohe qe tentoj te mbes shtatzane a mund te me bej dem diqka ?? Flm

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: