This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Sep 29 2:55:56 2020 / +0000 GMT

Nuk jam vetvetja,


Nuk jam vetvetja, ndihem gjat gjith kohes si e pergjumur, me flasin nuk jam e vemendshme thjesht rri degjoj por nuk jap reagime, ndiej sikur cdo gje me esht ven kundra , kam shoqeri por nuk ndjehem prap e plotesuar kur rri me ta me duket sikur mezi shtyj oret.kam kohe ne kete gjendje afro 2 muaj por keto kohe jam dhe me keq si pasoj dhe te sezonit te provimeve te vjeshtesl. Ndjej nje presion te papare , jam sh nervoze dhe muziken se duroj dot . keshtu ra dua te di si mund ta rregulloj gjendjen time , sme pelqen vetja keshtu por prape ndjej qe se ndryshoj dot
Post date: 2019-09-06 07:50:20
Post date GMT: 2019-09-06 07:50:20
Post modified date: 2019-09-06 07:50:20
Post modified date GMT: 2019-09-06 07:50:20
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com