Nuk e di ai a ndjen dicka per mua

Nuk e di ai a ndjen dicka per mua

Me falni deshta te di problemi eshte se nje djal me shikon un punoj qe 4 vite n zwiserland dhe aty  i kemi disa t familjes dhe nuk e di e kam taku nje djal aty ai cdo her qe ne shkojm aty me shikon cuditshem un nuk i di ndjenjet e djemve ai kut me shke mua skuqet hubet un nuk e kuotoj behet nervoz e mar vesh ne fytyr kur me she mua nuk e di se cfar eshte duke ber ledhaton qafen e vet hubet kur me she nuk edi dhe me shikon disi me nje sy t jeter n fillim as ai as un nuk e kemi ditur se jemu dicka mes vete por prap me bje me mar se ka mbet tek ne nuk mundesh me marr n at fshat kuje T person por ai me shiko cdo her mu mduket se deshuron te flas mpir edhe don edhe sikur zdon jn s ekuptoj amo pse po hupet para meje mete gjith ben shaka e krejt vetem me mua sillet si arrogant nuk edi ai vjen inat se un nuk pi qilem me at a nuk e di jn me fol ai sikur me shikon me urrejtje a ai kur ben ndonje hajgare me shikon mua apo qeshi nuk e kuptoj ket njeri a ka ren ne dadhuri a nuk e kuptoj dhe kur me shikon shfry i vije mundi nganjeher nuk e di a ndjen dicka per mua apo e ben vetem hajt si ja bejn tek ne n rrejte socjale nuk me shkruan asnjeher por live kur e sho hupet para meje spe kuptoj as un do me fol dishka me mu nuk e di asniher se qka me fol spe kuptoj

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: