Nuk dihem mire gjithmone e kam nje ze ne koke

Nuk dihem mire gjithmone e kam nje ze ne koke

Nuk dihem mire gjithmone e kam nje ze ne koke qe mdoket si me kontrollon edhe kam shume mendime negative. E dyshoj qdo gje qe e ndjej. Ka filluar para 5 muje po nuk eshte qe e kam marr shume seriozisht me heret. Me perfshin mua.Ka fillu kur jam prish me ni shok edhe prej asaj ngjarje nuk muj me i besu askujt. Me brengos qe nuk ndihem mire me veten nga mendimet e shpeshta filloj te urrej veten. Kom menu me u qetsu me meditu ose diqka amo jo.

         

Një koment për “Nuk dihem mire gjithmone e kam nje ze ne koke”

  1. Pershendetje dhe faliminderit qe na keni shkruar.
    Do ju rekomandoja qe te beni nje vizite me nje psikolog ose psikoterapist si fillim. Duket sikur nje moment konflikti dhe humbja e nje marredhenie kane lekundur sigurine tuaj dhe besimin tek vetevetja. Kjo sjell simptoma ankthi te cilat duhen adresuar.
    Gjithe te mirat,
    Dr.Neli Demi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: