nji gjender

nji gjender

Prsh me ka dalur nji gjender ne fut nk kaam dhimbje vetem kur e prek me bezdis

         

Një koment për “nji gjender”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na ke shkruar.
    Te rekomandojme qe te drejtohesh sa me pare te mjeku i familjes i cili do te shohe nga afer problemin qe keni dhe me pas nese eshte e nevojshme do te ju japi edhe mjekimet e duhura ose do te ju drejtoje te mjeku specialist.
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: