This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Tue Jul 16 4:53:33 2019 / +0000 GMT

Nje rrugdaljeee 😔


Pershendetje desha te bej nje pytje ,jam ne lidhje qe dy vite sjam e fejuar po familja e te dashurit tim e din per mua , ne e keni nje problem se sme beson arsyja o qe nje her e kam rrejt edhe prej frikes kom bo be ne zot pa qellim , prej atij momentit sme beson edhe kur bej be ne zot ,gjithmon menon qe po e rrej diqka e vogel me ndodh e merr si rren,kjo ka ndodh para ni viti dhe ende vazhdon hala ma keq tu u ba prej atij momentit mka denu as sum shkrun ,as sum len me dal as me familje shum rrall kto e bon perinat veq pse un e kom lendu ato , tash ka ardh puna pe permen edhe ndarjen jemi kan tu ndah po si dha fund vet se familj tij i kan fol per mos mu ndah ,mtha qe per hater te mamit vet po e vazhdon me mu ,amo un mendoj qe per hater dashnis vet po e vazhdon se ska hater ndit sodit , aj po menon qe shum rrena kom ba ,ni dit mka provoku mka shenu ne viber me nje numer te ri kinse osht shoki im , un ekom pas ni shok prej shkolles mesme e njohim familjarisht edhe mka shkrujt ne emer T shokit tim,e bona scren ja dergova te dashurit u bajke kishe o nervoz a nfakt ky ka qen ,edhe un u tuta qe po e merr numrin e shokit e po perlahen mandej e merr vesh familja jem dhe i shkrujta me ni tel tjeter te shpis , jo me tel temin , i shkrujta atij shokin qe mos mem pengu e mos mem nxerr problem se sdojsha me bo xheloz te dashurin , edhe i dashuri mka pyt a ja ke kthy un bona be lirshem qe sja kam kthy se sja ktheva me tel temin , mandej mtha me tel tjeter kujt a ja ke kthy ,aty normal qe i tregova drejt i thash po , mtha pse po rren pra ti bone be rrejshem un ithash qe sbon be rrejshem se me tel sja kam kthy e qeshtu ja nisi prap tu e permen ndarjen pom thot qe familjes tane ja tregoj krejt me fakte qe mke rrejt e pshtjellime , per mu so problem kjo hiq se mnjohin qysh jam un familja amo pom dhem ne zemer qe spom beson mo spo di as qka me ba edhe tverteten se beson , qe ni vit qeshtu jemi spo di qysh me bo mem besu ,un po bona e sinqert ikom kerku falje tu kajt sdi sa her , jam munu mos me bo dyshu nkrejt mnyrat prap e kot ,mthot mu ndah amo nuk ndahet , tash mka than edhe mu kan me ty bashk pa tradhtu se lo , kto e ka than veq perinati amo pse kshtu un spe kuptoj spo asht i qet qe spom beson un spo di qka mi ba , ikom than qe don mu ndah urdhno ndahum e kryjna qet pun qysh duhet amo veq mthot mu ndah edhe nuk ndahet .ikom
Fol live qeto krejt ja kom spjegu prap diqka e vogel mu vonu dikun dyshon ja nis mbertet edhe e permen tkalunen ti je rrencajk ju ka bo si smuj ,kom provu me bind po e kot ,pres nje mendim prej juve dhe atyre qe ju ka ndodh nlidhje mos besimi si e kan fitu se qe ni vit so pun me fitu qdo her ma keq , nese un martona me kto a ka shpres qat her qe mbeson se tasht sjena bashk ma ndryshe nashta kur jena mi nje shtepi ndertohet besimi spo di 😏 ???
Post date: 2018-12-06 08:14:38
Post date GMT: 2018-12-06 08:14:38
Post modified date: 2018-12-06 08:14:47
Post modified date GMT: 2018-12-06 08:14:47
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com