Nishanet ne trup

Nishanet ne trup

Pershendetje, kam disa nishane ne trup. Nje dite kam verejte se njeren nga to rastesisht e kam kruajtur dhe eshte gjakosur pak. Pastaj une e kam pastru e desinfektu me alkool, por jam shqetesu mos ka ndonje problem apo qka dihet te bej.
Apo ku mund te drejtohem per nje dermatolog qe merret me kete problematike qe to verifikoj mos ka ndonje rrezik nga nishanet e mia.

         

Një koment për “Nishanet ne trup”

  1. MD. Dialeta Dauti says:

    I nderuar,
    Nishanet ne trup duhet ti percjellim gjithe jeten nese kan nderuar ngjyren formen madhesin etj
    Per cdo eventualitet duhet patjeter ta vizitoni dermatologun se keto ndryshime duhet te shifen patjeter nga mjeku.
    Me nderine

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: