nervoza

nervoza

pershendejte kom nevoj per ndimen tuja sdi qka po ndodh kshtut ama shum pe ndi veten keq ni fjal qe ma thot dikush fill pelcas zgati fjal 2 ore edhe sdi pse pom ndodh edhe masi te kryhen fjalte krejte i bi pishmane sdi qka pom ndodh kshtut edhe dikush mem than diqka per mire un fill ja nisi spo di ku eshte problemii,kom provu mos me fol ekrejte po smun duroj,veq kqyri elypi fjal ton diten ju lutem me ndimonii,,,

         

2 komente për “nervoza”

  1. Mr. Sci. Arta Hyseni Zeqiri - Psikologe says:

    pershendetjekur theksoni qe ndiheni keq- si e nenkuptoni kete gje ne gjendjen tuaj. Kisha dashur me dit qfare moshe keni?? Kur ka fillu kjo gjendje tju ndodh dhe a ka ndonje arsye qe ke fillu te ndiheni keshtu apo vetem ka filluar pa ndonje arsye te veqante??? Te lutem sqaroni me hollesisht shqetesimin tuaj qe te merrni keshillat me adekuate.

  2. anila says:

    kafillu valla prejse kom dite me dite diqka,arsye sdii valla veq sdii smuj me duru kerkon tuj fol amem than diqka qe ka te boj me mu dhezna fill,

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: