Ne Tunnel jam

Ne Tunnel jam

Pershendetje .E kam nje Problem Shum te madhe qe zdi asesi ta zgjedh.jam i divorcuar qe Tre vite nga ish gruja .Me te kam dy femij.qe dy vite jam ne lidhje Me grua te pamartuar.dashurin e kemi sekret shkaku i femijve. Tash qe tre jav djali im Me kercenon ose merre nane tem ose ste la Me jetu.eshte ne gjendje te veshtir psiqike.e kisha te neropsiatri tha vuan nga hypo mania. Qe 8 dite tableta merr Po asgj si ndimojn. Eshte shum agresiv dhe i dhumshem.ne anen tjeter krejt familja Me bojn presion Me kthy ish graun ne shtepi. Edhe pse skam aspak ndjenja. Shkaku i manis thojn asht ndarja juaj.ju lutem ma ktheni pergjigjen Sa ma shpejt.falimiminderit per mirkuptim.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: