Ne mardhenie

Ne mardhenie

Pershendetje
Jam ne djal 29 vjec kam shum probleme me penisin nuk me cohet edhe kur shoh porno filma
E me gruan shum problem e kam se duke bere sex me bije e nuk hin prap
Amen nje periudh e gjate kam bere me dore cdo dite.. e tash kam problem ne mardhenie
A mund te me nhihmoni ?

         

2 komente për “Ne mardhenie”

 1. Anonymous says:

  mundet të kesh munges të vitaminës D duhet të bësh analiza

 2. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

  Ne baze te pershkrimit Tuaj ju vuani nga impotenca e cila paraqet pamundesi te arritjes dhe mbajtjes se erekcionit te mjaftueshem per te arritur kenaqesine seksuale. Me intereson ta di a i keni prezente ereksionet e mengjesit.

  Ka shume Shkaktare te cilet mund te shkaktojne impotencen.

  Shkaktaret me te shpeshte mund te jene semundjet e eneve te gjakut, semundja e sheqerit, tensioni i larte i gjakut, obeziteti (mbipesha), jeta pasive, konsumimi i tepert i alkoolit dhe duhanit apo semundjet e vet penisit ose ne rast se nuk ju terheq partneri seksual. Ju duhet fillimisht te kryeni analizat komplete laboratorike perfshire dhe analizat e Glikemise, Holesterolit dhe Trigliceridet.

  Sa i perket sherimit ekzistojne shume opsione qofte preparate bimore (natyrale) si tbl.: Vital Man, Maca, Catuaba bark, Kumbulla Afrikane, Elixir ose inhibitoret e fosfodiesterazes (Sildenafil), e te qrregullimet psiqike, stresi, frika nga deshtimi etj. ju kisha preferu nje vizite te Psikiatri.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: