Ndryshim te sperma

Ndryshim te sperma

Pershendetje , kam nje ndryshim te sperma dhe me duket shqetesuese, a mund te me ndihmoni se a duhet drejtuar per kete ceshtje te urologu apo diku tjeter?

         

Një koment për “Ndryshim te sperma”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Spo di se qfar problemi keni, por per qfaredo problemi ne lidhje me spermen tuaj, ju duhet te lajmeroheni te Urologu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: