Ndjena te quditshme

Ndjena te quditshme

Pershendtje jam nje vajze 18 vjeqare para 6 muajdh kam pasur nje sulm paniku dua te them ne gjendje normale zemra filloj te me rrah shum shpejt e prej ateher kam pasur probleme me stresin her kisha motivim e her kisha frik se mos vdes papritur e gjera te tilla tani qe 2 dite parp mka kapur ashtu si lloj nxehtesie ndermjet shpatullave edhe prej asaj dite tani jam si e mpire keshtu kam vetdije e krejt veqse mduket se nuk ndjej lodhje me si me heret, ndjehem quditshem stresi me eshte larguar por jam si e mpire nuk lodhem kur bej ndonje pune qe me heret lodhesha nuk kam vullent te bej diqka me qef veqse veproj e punoj si te jem nje robote gjithashtu nuk kam uri fare edhe ose kur ha buk nuk me mundon kshtu por mduket sikur e ha dikush tjeter jo une si te mos ndjej fare qashtu edhe levizjet kur i baj si te mos i ndjej shpresoj qe keni pergjigjie?

         

Një koment për “Ndjena te quditshme”

  1. Msc. Gabriela Kuneshka - Psikologe nga nukjevetem says:

    Përshëndetje e dashur,
    Faleminderit që ndave shqetësimin tënd këtu! Lexova me vëmendje letrën tënde dhe mund të marr me mend konfuzionin dhe frikën që mund të ndjesh. Gjithashtu, një gjendje e këtillë mund të prekë ndjeshëm funksionalitetin tënd të përditshëm. Do të sugjeroja të konsideroje një takim me një specialist të shëndetit mendor. Mund gjithashtu, të konsultohesh online me mjekët në portalin “Nuk Je Vet”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: