This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Sun May 19 14:56:09 2019 / +0000 GMT

Ndihme rreth sulmeve te panikut


Pershendetje, une jam 26 vjecar si dhe nje kohe bukur te gjate vuaj nga sulmet e panikut dhe depresioni per shkak te kaluares sime problematike. Pasi qe ne kulturen tone eshte tabu qe te shohim nje psikiater (poashtu nuk qendroj mire me mjete financiare), mendova qe te kerkoj ndihme nga ju se cilat lloj barnash jane me efektive ne uljen e depresionit si dhe nese ka mundesi te me tregoni cmimin e tyre.
Poashtu, doktor nuk mund te shoh pasi qe jetoj me prinderit e mi dhe ata nuk besojne ne "semundjet mendore" dhe me kane paralajmruar se ose duhet qe te "burrnohem" ose te dal nga shtepia nese kerkoj ndihme nga mjeku per kete rast.

Ju faleminderit paraprakisht.
Post date: 2018-05-09 07:32:54
Post date GMT: 2018-05-09 07:32:54
Post modified date: 2018-05-09 07:32:54
Post modified date GMT: 2018-05-09 07:32:54
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com