Ndihme psikologjike

Ndihme psikologjike

Po kaloj gjendje te veshyira me atake paniku cdo dite..Skam asnjeri te shprehem kam nevoj per psikologe ..ku mund te flas privatisht me nje psikologe ju lutem ..Nje kontakt nuk mund te pres dot.

         

Një koment për “Ndihme psikologjike”

 1. admin says:

  Pershendetje Aneja,
  Te falenderojme qe na ke shkruar. Per te biseduar drejtperdrjet me nje psikolog te ftojme te futesh ne Chatin e Nukjevetem.al . Po te nis nje link ku mund te shohesh oraret e chatit dhe te mund te kontaktosh me nje nga psikologet e faqes. https://www.nukjevetem.al/chat-orari/
  Uroj te te kem ndihmuar,
  Gjithe te mirat
  Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: