Ndihme

Ndihme

Pershendetja desha nje ndim nje keshill sedi a jam ne depresion por gjithcka me doket e kot
Pa ndjenja
Jeta me duket sikur jam ne enderr
Askush se veren se un sndihna mir
Me tregoni a jam ne drepresion a cka me ndosh mua keshtu

         

3 komente për “Ndihme”

 1. Shkodran says:

  Kjo eshte derealizim, edhe une jam duke e perjetu qe 3 muaj kete ndjenje dhe jam ne siklet te madh plus prej kesaj po kam edhe shtrengim ne koke sa qe po du me u qmend nensrop mdoket se po du me hup vetedijen jom shum keq.

  Nese don me dit ma shum rreth ketij problemi vetem kerko be google rreth derealizimit dhe tregon ma shum

  Ishalla zoti na ndihmon

 2. Shkodran says:

  Harrova me cek se per kete problem kam qene edhe tek nje neuropsikiater dhe me ka shenuar disa barna po si e kam perdor me ka bere me keq dhe se kam perdor ma tani kam shku tek bje psikolog kam bere diku 6 seanca po sme ka ndihmuar shume dhe ktu ne kosove kam pa qe ska njerez te trajnum sa duhet per keto probleme si derealizimi jan ndoshta jam gabim por me ata te cilet kam qene une nuk kan qene te pregaditun per kete problem dhe nuk kan pasur shum njohuri.

 3. Shkodran says:

  Edhe une jam kshtu dhe kjo eshte derealizim kerko ne google dhe ke informarcion rreth ketij problemi dhe e di qe eshte gnjendje e veshtire sepse edhe une jam ashtu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: