Ndihm

Ndihm

me falni por kisha nje pytje nese mundeni me u pergjigj dhe mem ndihmu,kur kryej mardhenie e kam penisin te but a ka ndonje metot ndonje ilaq po ndonje pije si te forcohet me shum

         

2 komente për “Ndihm”

 1. Dr. Ilir Miftari says:

  Pershendetje,pasi qe jeni 20 vjeqar nuk ju rekomandoje te perdorni asgje tjeter sepse po supozoj se jeni ne kondita te mira ,por ka mundesi qe kur keni ngarkesa ose jeni psiqikisht te preukupuar ndodh qe mos te arrihet ereksioni i plote ,andaj mundohuni te jeni te relaksuar.Dr.I.Miftari

 2. Anonymous says:

  pershendetje dhe respekt per doktorin qe i pergjigjet pyetjes .
  Neqoftese ne rastin e mesiperm mosha nuk eshte 20 vjec por 40- 60 vjec dhe mashkulli nuk ka asnje problem shendetsor si duhet vepruar per te realizuar ereksionin e plote para aktit seksual.
  ju faleminderit.
  Me falni per nderhyrjen korigjuese

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: