Munges ereksioni

Munges ereksioni

Pershendetje faqja nukjevet…jam 20 vjec…para nj viti fillova t kem probleme me ereksionin…nuk arrij tkem nj ereksion t fort dhe mezi eksitohem..shkova te nj doktor dhe mtha t beja disa analiza qe mesa mora vesh kishin te benin me hipogonadizmin (truri nuk arrin stimulimin e duhur per t arrit ereksionin)….kto analiza m dolen ne rregull……cfar problemi tjtr mund t kem cfar duhet t bej

         

Një koment për “Munges ereksioni”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Pasi qenkeni diagnostifikuar me hipogonadizem, ju duhet te lajmeroheni per vizite te Andrologu per trajtimin w hipogonadizmit, nese pengesat erektile ju perzistojne, mund te lajmeroheni per vizite te Urologu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: