Motra qan

Motra qan

Mu motra gjithë më qan më tregoni qysh me e ndalu kit sen.

pom pelqen webi.

         

Një koment për “Motra qan”

  1. Phd. Can. Kaltrina Kelmendi - Psikologe says:

    Tung X1,
    Na ofro pak me shume informata se per cka po qan, sa vjet i ka dhe si po silleni me te kur po qan? Faleminderi per pyetjet.

    Kaltrina

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: