Mobesimi

Mobesimi

Kam ber nje pytje si te fitosh besimin e humbur ne dashuri por sme keni kthyer pergjigje ju lutem me ndihmoni ?

         

Një koment për “Mobesimi”

  1. admin says:

    Pershendetje i nderuar. Me vjen keq per vonesen ne pergjigjien e pyetjes suaj, per shkak te ngarkeses se madhe te eksperteve dhe pyetjeve te shumta pergjigjia juaj mund te vonohet por ne momentin qe do te jete e gatshme pergjigjia do te postohet per ju.
    Faleminderit per durimin tuaj dhe qe na shkruani.
    Me respekt stafi NUKJEVET.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: