Mjeku

Mjeku

Pershendetje,pytje per mjekun,qe 2 jave gati e kom pas ni dhimbjen praoa kokes qe e perfshin edhe qafen,unazat e qafes i kom te fotografume nuk jon dal shume keq,problemi eshte qe kjo dhimbje e kokes naten po me ben presion ndonjhere dhe shperndahet edhe ne duar dhe shpine.flm

         

Një koment për “Mjeku”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Duhet te konsultoheni me mjekun e juaj prap, por ndoshta edhe ndonje terapi fizikale ju kishte ndihmuar. Konsultoje edhe fiziatrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: