Mirmrama

Mirmrama

Mirmrama po shkruaj nga brenga qe e kam. Jam ne javen e 9 te shtatzanis mirpo dy heret e fundit qe bem mardhenie me burrin kam pasur nje arom te pakendshme sikur nje peshk i ngordhur. Jam ne hall mos kam probleme me bebin jam shum e shqetsuar ju lutem me jepni nje pergjigje ju falemnderit.

         

2 komente për “Mirmrama”

  1. Tigri says:

    Do kesh infeksion vaginal ..Shko bej vizit ,sa per bebin Nuk ka mundesi te ket pesuar gje nga mardhenia seksuale..

  2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ju keni infeksion vaginal dhe ja skjarioni mjekut të juaj problemin.Ai do të diagnostifikon dhe rekomandon terapine adekuate. Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: