mirmrama

mirmrama

mirmrama un jam nje femer 24 vjec ,jam e virgjer po sot e vreva qe ja zhytur disa shenja gjaku dhe dicka si e kaft me er,un mardhenje skom bo ,,mos ka pelsit himeni ose dicka,as masturim as mardhenje se di pseeee????eshte e kuqe dhe disi e kaft po ma shum e kuqe

         

Një koment për “mirmrama”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ka mundësi të jetë fillim cikli menstrual(ndonjëhere edhe pa kohë),infekison urinar etj etj.Për largim dileme vizito Gjinekologun.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: