Mirembrama

Mirembrama

Mirembrama deshta edhe un ta ndaj me ju se skam asken qe tme keshillon Jam nlidhje me nji djal qe 2 vjet e gjys shum mir kemi kalu me to po rreth 6 muj e shoh se shum u ftof prej meje Kur kemi fillu fakultetin e kemi fillu bashk mo krejt nrregul ishte tash kto mujt e fundit as nuk vjen nfakultet me telefonon shum rrall me shkru mshkrun po nuk e dii pse jam tu u ni shum keq se e lus me ardh nuk vjen ka nis nji pun atje ka lan anash me fakultet mka lan edhe mu mas dore un shum i bojsha presion se pse spo vjen se spo mdon mu e kshtu gjana nuk du me u prish me ta familjart e ton jan tnjoftum per lidhjen ton nuk du me i deshpru jam mundu shumm me u sill mir po prap nuk arrijsha nonstop me lot nsy po rri sjam tu u ni mir shpirtnisht krejt dita mshkon e mbyllt ndhom as sdu me dal kerkund nonstop vet po i kam frik shum vetmis nuk po kam vullnet per asigjo thjesht po e mendoj vdekjen Kisha desht me ndihmu

         

2 komente për “Mirembrama”

  1. Skarendesi says:

    Mendoj se duhet te kujdesesh me shume per veten dhe te sillesh me krenari. Mbaj qendrim dhe mos e lut ate, fillo te merresh edhe ti me diqka ashtu si po merret ai. Sa me shume e deshperuar te sillesh aq me pak do i pelqesh. Meshkujve nuk iu bejne pershtypje femrat qe vazhdimisht ankohen, qajne, jane te deshperuara…perkundrazi ju pelqejne femrat e pavarura, dhe qe kan respekt per vetveten.

  2. Anonymous says:

    qisi pozite jom kan edhe un e kom dasht shymmm edhe mka than me i kallzu familjes po aj filloj edhe mem nejt ftoft edhe un e dojsha shum e thojsha hajt se kaluese po besom qe sesht ashtu un per veti po foli qysh mka kan mu se nashta ty te don po ka naj problem ,e kom lut gati ni vit edhe nfund e kapa e shkruva ni leter edhe thash qe ka mi jep fund edhe ashtu bona,i kallxova atij ja bona bllok gjithkah bile nwhats app ma bani aj i pari edhe tash spo pres mem telefoni as sen spo pres prej tij ,beso qe po e sho jeten shum ma ndryshe,un tkisha than ty qe mos i bo presion nese nuk tshkrun mos i shkruj as ti ihhhhha po ta nin fort se spo ka djem tjer,gjitja tmirat ishalla seshte e njejta ama ski pse e lut se me zor senet sbohen

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: