Miredita

Miredita

Spo di qysh me u shpreh qaq shum kom halle brenda vetes qe spo di qysh me i hek ama edhe ne pozit tmire sjom hiq shum e pashprese pe nij veten per krejt senet si me pas far depresioni brenda vetes edhe qysh mos me i mar senet ngat zemres qaq jom meni periudh te keqe te jetes qe spo di mo qa me bo edhe vullnet hiq
naj keshill qe muj me praktiku
ju lutem me ndihmoni diqysh ???

         

Një koment për “Miredita”

  1. Saranda Rexha says:

    Përshëndetje, është shumë e rëndësishme të kërkoni ndihmën profesionale nëse mendoni se jeni në depresion, nganjëherë mund të ndihemi keq dhe me humor jo të mirë, mirëpo nëse kjo gjendje vazhdon për javë dhe muaj atëherë ne duhet të konsiderojmë të shikojmë për ndihmë profesionale. Me trajtimin e duhur dhe me përkrahjen, depresioni mund të kalohet. Trajtimi mund të përfshijë një kombinim të teknikave si ndryshimi i rutinës, angazhimi në aktivitet fizik, terapi këshilluese dhe varësisht nga niveli i shfaqjes së depresionit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: