Mirdita Kam qen ne nje lidhje prej 2 muaj e gjysme

Mirdita Kam qen ne nje lidhje prej 2 muaj e gjysme

Mirdita
Kam qen ne nje lidhje prej 2 muaj e gjysme edhe jemi mastrubu njeher edhe i kemi tregu njeri tjetrit per fantazit seksuale,kemi ber biseda erotike,diten tjeter kur kemi dal me ka prek pak mbi rroba,tash jemi nda por pytja ime eshte se a mundet me qen normale kjo se sipas mentalitetit ket gje e ben nje vajz e perdalur,jam pendu shum per ket qe e kom bo edhe pom doket vetja e pavler,edhe se tash po foli me njo djal tjeter e kam frik se mos kupton diqka e me len.faleminderit nese pergjigjen

         

4 komente për “Mirdita Kam qen ne nje lidhje prej 2 muaj e gjysme”

 1. 1 says:

  Ktheni pergjigjen ju lutem

  1. admin says:

   Pershendetje,
   Te falenderojme qe na shkruan dhe beson problemin tend, dhe ne mundohemi qe te gjitha pyetjet te marrin pergjigje ne kohe.
   Por, per shkak te ngarkesave te shumta te eksperteve, ndonjehere pergjigjet vonohen.
   Ju kerkojme durim sepse pergjigjen do e merrni te gjithe.
   Ju urojme cdo te mire,
   Stafi NukJeVet

 2. Vahide Morina - Psikologe says:

  Pershendetje,

  Te faleminderit qe na ke shkruar dhe ke ndare shqetesimin tend me neve.
  Lidhja romantike vetvetiu nenkupton nje afersi te tille emocionale dhe fizike me personin tjeter dhe si e tille nenkuptohet te ndodhe me dike tek i cili krijohet besimi si vazhde e pelqimit dhe terheqjes.
  Prandaj, gjera te tilla e edhe me shume eshte normale te ndodhin ne nje lidhje dashurie, por pastaj ne moment qe nje lidhje e tille nuk vazhdon ose nderprehet, zakonisht ekziston nje tendence per te vene gjithcka ne pikepyetje. Sepse ndodh qe ndarja nuk ka qene paqesore, ose thjesht mund te ngjallet nje revolte personale me veten se pse eshte bere ajo cfare eshte bere.
  Ne situata te tilla, eshte e rendesishme te kujtohet qe ato cfare kane ndodhur kane qene gjera intime mes ju te dyve, te rendesihme ne ate moment qe kane ndodhur dhe duke qene intime, eshte e pristshme te mbesin te tilla.
  Tani, te te pyes nese e ke friken qe personi me te cilin ke qene ne lidhje mund te flas dicka? Apo ti e ke friken qe mos i dashuri yt kupton nga menyra se si ti sillesh? Apo thjesht deshiron te kesh ndergjegjen e paster ne raport me te?
  Ne moment qe ti arrin t’i tregosh te dashurit tend qe ke pasur nje lidhje te shkurter me dike dhe arrin t’i tregosh shkrutimisht se sa thelle e keni konsumuar lidhjen, mendoj qe do te ishte e mjaftueshme, sepse detajet nganjehere mund te shkaktojne me shume deme sesa nje rrefim ne pike te trasha.
  Mirepo, prap te rekoamndoj te perpiqesh ta mendosh ne ate qe secili veprim do te mund te sillte, me faktin qe ti e njeh me mire partnerin tend dhe e din se cfare eshte e rendesishme per te.
  Me shpresen qe je ndjere e kuptuar, une te pershendes dhe te ftoj te me shkruash prap kur e ndjen te nevojshme te bisedojme.

  Sinqerisht,
  Vahidja

 3. Anonymous says:

  Shum shummm flm qe i jeni pergjigj problemit tim,sa i perket pytjes qe me bere e dua ndergjegjen e paster se i dashuri im sbesoj qe e kupton nga sjellet e mia po egziston mundsia edhe e ish i dashuri mund te flas dicka.Po problemi qendon edhe te un se nuk e di si kom pranu me e bo ni gje te till.jam ber shum shum shum shum pizhman.
  Po nese i tregoj partnert ne pika te shkurta po mendoj qe jom jo e sinqerrt edhe e fajsoj veten nese i tregoj te gjithen qfar ka ndodh kam frik se si cdo mashkull problm e ka qe e dashura e tij te ket pas lidhje.po prap ju falnderoj shummmmmmm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: