Mimbrema

Mimbrema

Mimbrema mfalni jam nje vajz nka tirana un e kam bere virgjerin para 3 viti a dmth qe vagina thash esht mbyllur dhe jam e virgjer ju lutemmm ktheee me sukses plsa

         

2 komente për “Mimbrema”

 1. admin says:

  Pershendetje e dashur,

  Deri ne pergjigjen konkrete per situaten tende, te ftoj te shikosh kete video edukuese ku eksperti jone nga fusha e gjinekologjise flet per virgjinitetin. https://www.youtube.com/watch?v=KmqoQg1-BJE

  Kalofsh nje dite te mbare,
  Stafi NukJeVet.

 2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  Po më vie keq por asgjë nuk mund ë konkludojmë pa vzitë nga ana e expertit. Vizitoni mjekun e juaj.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: