Menstruacioneve

Menstruacioneve

Pershendetje doktor jam 19 vjeqare dhe po kam problem me vonesen e ciklit ta them te drejten qe nga paraqitja e par ne moshen 15 vjeqare po kam crregullime.Ky crregullim po me paraqitet me shume ne muajt e dimrit dhe kam vones 1 muaj ose 2 me shume jo.Jam konsultuar me gjinekologun ne moshen 16 vjeqare por me ka then se eshte normale deri sa te stabilizohen por kjo po vazhdon.

         

Një koment për “Menstruacioneve”

  1. Tina says:

    Pershendetje mendoj qe ti ki probleme hormonale edhe un e kam te njejtin problem gjithmon kam vones te ciklit menstrual eshte mir me i bo analizat e Hormoneve dhe tani mjeku te pershkrun tableta kontraceptive per me tu rregullu , kur ki probleme me hormone ateher mundesh me pas edhe akne , qime edhe djersitesh klm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: