Menstruacionet

Menstruacionet

Pershendetje une jam nje vajze rreth te 20 dhe kam 1 vit qe perpiqem te ngelem shtatezane.3 muaj me para kam pire kokrrper rregullim te ciklit por pas as nje efekt pasi kam 2 muaj qe periodat me kan ardhur me vonese 1 here 3 dit dhe 1 here 7 dite.Kete here me erdhen me shuume gjakderdhje dhe me shume dhimbje.Mund te me ndihmoi dhe te me tregoni nese kjo gje eshte normale apo jo?

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: