menstruacionet

menstruacionet

Pershendetje, jam nje vajze 21 vjec kam kryer mardhenie me te fejuarin per here te pare , dhe pas 3 ditesh kisha kohen e ciklit dhe ms erdhi , me tregoni ju lutem a mund te me vijn menstruacionet dhe te jem shtatzene?
Gjithe te mirat!

         

Një koment për “menstruacionet”

  1. Pershendetje dhe faleminderit qe ke shkruar.
    Nëse ka ardhur cikli mentrual,do të thot qe ka ardhe cikli ,dhe nuk ka shtatëzani.
    Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: